Navigácia

Naše volejbalistky

Volejbalistky VK Podlužianka LEVICE ukončili túto sezónu na výbornú!!! Dňa 16.6.2018 sa zúčastnili turnaja mladších žiačok v Púchove, 10. ročník Turnaja mladších žiačok. Na turnaji nastúpilo 5 družstiev: IMA Bratislava, Piešťany, Púchov A, Púchov B,VK Podlužianka Levice. Systém turnaja bol každý s každým, čiže dievčatá si zmerali sily s každým družstvom turnaja. Dievčatá bez problémov vyhrali všetky zápasy a nestratili ani jeden set. Naše volejbalistky pod vedením svojej trénerky Paulíny Mikulajovej predviedli úžasnú hru, krásne podania a super útoky. Pri vyhodnotení turnaja sa vyhodnocovali z každého tímu aj najlepšie hráčky.Za náš tím bola vyhlásená hráčka Natália Krajčírová. Dievčatá si z turnaja odniesli krásne 1.miesto.Slovami trénerky " Dievčatá sezónu ukončili na 1**!! Je to najlepší pocit na svete a keď je spojený s víťazstvom je to neopísateľné!!!!!!".Dva turnaje po sebe skončili na 1.Mieste.8 statočných v Púchove: Hana Cibulová, Lucia Demeterová, Emma Halabuková, Nina Havranová, Daniela Kelemenová, Natália Krajčírová, Sabina Lörinczová, Kaja Némová.

ĎAKUJEME za krásnu bodku sezóny.

Celkové poradie turnaja:       1.VK Podlužianka Levice

                                              2.Púchov A

                                              3.IMA Bratislava

                                              4.Piešťany

                                              5.Púchov B

             Text : p. Demeterová

             Foto: p. Berkes           

 

 

 

Naše volejbalistky odohrali tento víkend 9.6. - 10.6.  2018 1.ročník volejbalového turnaja mladších žiačok " O pohár VK Podlužianka Levice". Turnaja sa zúčastnilo 8 družstiev. Hralo sa systémom každý s každým. Turnaj pre naše volejbalistky dopadol na výbornú. Dievčatá pod vedením trénerky Pavlíny Mikulajovej hrali krásny volejbal a skúšali množstvo nových vecí, ktoré si natrénovali. Aj keď niektoré zápasy nepatrili medzi najľahšie ,celým turnajom dievčatá kráčali bez prehry zápasu. Boli to fantastické momenty, plné emócii a adrenalínu. Na konci turnaja sa vyhlasovali najlepšie hráčky turnaja z prvých troch víťazných družstiev. Ocenenie " Najvšestrannejšia hráčka turnaja" získala  kapitánka nášho družstva Natália Krajčírová. Srdečne blahoželáme!!! Trénerka Pavlína Mikulajová však vyzdvihla  a pochválila všetky dievčatá , bojovali a išli naplno. Spoločne vybojovali nádherné 1.miesto na domácom turnaji hráčky- Hana Cibulová, Sofia Čengerová, Lucia Demeterová, Emma Halabuková, Nina Havranová, Daniela Kelemenová, Natália Krajčírová, Sabina Lörinczová, Karin Némová.

Celové poradie turnaja:  1.VK Podlužianka Levice

                                       2. Žilina

                                       3. Žiar nad Hronom A

                                       4. Brusno

                                       5. Žiar nad Hronom B

                                       6. Krupina

                                       7. Prostějov

                                       8. Trnava

Srdečne blahoželáme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

V sobotu 02.06.2018 sa naše volejbalistky mladšie žiačky zúčastnili turnaja starších žiačok v Krupine. Turnaja sa zúčastnilo 9 družstiev. Naše volejbalistky odohrali pod vedením trénerky Pavlíny Mikolajovej 6 zápasov. Dievčatá hrali dobre, niektoré akcie sa im darili, niektoré menej. V zápasoch sa vyskytlo veľa úžasných momentov. Koncovka turnaja však našim dievčatám nepriala, nakoľko u 3 dievčat sa vyskytli zdravotné problémy. Dievčatá nakoniec skončili na 7.mieste. Turnaj so staršími žiačkami bol pre naše dievčatá dobrou skúsenosťou. Hrali: Beničiaková Patrícia, Cibulová Hana, Demeterová Lucia, Fabianová Laura, Halabuková Emma, Kelemenová Daniela, Krajčírová Natália, Lörinczová Sabina, Némová Karin.

Text: p. Demeterová

Foto: p. Berkes

 

 

V piatok 11.5.2018 mladšie žiačky VK Podlužianka Levice odcestovali na 3-dňový turnaj do Přerova. Pod vedením trénerky Pauliny Mikulajovej dievčatá odohrali v piatok 3 zápasy proti  Přerovu D, Českej Třebovej a Havl. Brodu. V tejto skupine dievčatá skončili druhé. V sobotu 12.5.2018 odohrali dievčatá 4 zápasy proti Púchovu, Přerovu A, Ostrave a Čadci. Výsledky sobotňajších zápasov smerovali k tomu, že dievčatá budú hrať v nedeľu o 5.- 8.miesto. V nedeľu 13.5.2018 odohrali dievčatá posledné 2 zápasy proti Znojmu a Ima Bratislava. Nakoniec sa naše volejbalistky umiestnili na krásnom 8.mieste. Turnaja sa zúčastnilo 24 družstiev. Dievčatá hrali pekný volejbal a bojovali. Síce prišli aj krízové momenty, keď sa im darilo menej, no zvládli to. Oproti minulému roku dievčatá urobili obrovský kus práce. Veľká vďaka patrí aj trénerke dievčat Pavlíne Mikulajovej. Turnaju sa zúčastnili - Beničiaková Patrícia, Birčáková Martina, Cibulová Hana, Čengerová Sofia-Barbora, Demeterová Lucia, Fabianová Laura, Halabuková Emma, Havranová Nina, Kelemenová Daniela, Krajčírová Natália, Lörinczová Sabina, Némová Karin.

Blahoželáme !!!!!!!!!!

Text: p. Demeterová

Foto: p. Berkes

 

V pondelok 7.5.2018 v poobedných hodinách odcestovali mladšie žiačky VK Podlužianka na Medzinárodný volejbalový turnaj do Olomouca. Turnaj bol jednodňový. Hralo sa 8.5.2018. Turnaja sa zúčastnilo 16 družstiev. Dievčatá dokopy odohrali 6 zápasov. Ich súpermi boli volejbalistky Olomouc A, Lanškroun, Uherské Hradište, Orlová, Česká Třebová a Spartak Polička. Napriek zdravotným problémom, ktoré dievčatá postihli, skončili sme na slušnom 8.mieste. Dievčatá sa s tým statočne popasovali. Podarilo sa im pár krásnych momentov.

V piatok 11.5.2018 dievčatá čaká 3-dňový turnaj v Přerove, ktorého sa zúčastnia už po druhý krát. Držíme im palce.

Text: p. Demeterová

Foto: p. Berkes

   

 

 

V nedeľu 08.04.2018 odohrali mladšie žiačky posledné zápasy v 4-kovom MIDI volejbale.Bolo to o to zaujímavejšie,že hrali proti sebe VK Podlužianka A a VK Podlužianka B .Dievčatá hrali dobre,darilo sa im.Zápasy si doslova užívali.Výsledky:

VK Podlužianka Levice A - VK Podlužianka Levice B  3:0

VK Podlužianka Levice A - VK Podlužianka Levice B  3:0

Týmito zápasmi ukončili sezonu majstrovských zápasov. V trénovaní  však pokračujú ,chystajú sa na turnaje a ďalšiu sezonu.

Text:p.Demeterová

Foto.p.Berkes

 

 

Dňa 25.03.2018 odohrali naše volejbalistky v domácom prostredí zápasy M SR OS mladšie žiačky 4-kový volejbal-juh. Súperom im boli volejbalisky Slávia Zvolen B a A. Našim volejbalistkám sa darilo a s prehľadom vyhrali všetky zápasy. Tu sú výsledky:

VK Podlužianka Levice A : Slávia Zvolen B   3:0                                      VK Podlužianka Levice B : Slávia Zvolen B   3:0

VK Podlužianka Levice A : Slávia Zvolen A   3:0                                      VK Podlužianka Levice B : Slávia Zvolen A    3:0

Gratulujeme!!!!!!!

Text:p.Demeterová

Foto:p.Berkes

 

V neďelu 18.03.2018 mladšie žiačky odohrali VK Podlužianka Levice 2 majstrovké zápasy v domácom prostredí. Súperom im boli volejbalistky VK Kúpele Brusno. Naše volejbalistky podali výborný výkon a vyhrali obidva zápasy.

Výsledky: VK Podlužianka Levice - VK Kúpele Brusno 3:0

                VK Podlužianka Levice - VK Kúpele Brusno 3:0

Gratulujeme!!!!!!!!

25.03.2018 volejbalistky VK Podlužianka Levice odohrajú  doma zápasy M SR  OS mladšie žiačky 4-kový-juh .Súperom budú volejbalistky Slávia Zvolen A a B.Začiatok o 10,hod.

Prídte naše volejbalistky povzbudiť!!!!!!!!!!!!

Text:p.Demeterová

Foto:p.Berkes

 

 

 

 

Mladšie žiačky VK Podlužianka Levice dňa 18.02.2018 odohrali v Poltári majstrovské zápasy 4-kový volejbal Juh proti mladším žiačkam MVK Poltár. Výsledky:

MVK Poltár A - VK Podlužianka Levice B  2:0                     MVK Poltár B - VK Podlužianka Levice A  0:2

MVK Poltár B - VK Podlužianka Levice B  2:0                     MVK Poltár A - VK Podlužianka Levice A  2:0

Dňa 02.03.2018 odohrali mladšie žiačky VK Podlužianka Levice IX. kolo 6-kový volejbal ,súperom im boli volejbalistky MVK Poltár, kde sa aj zápas odohral. MVK Poltár potvrdil svoje kvality a naše volejbalistky porazil.

Výsledky: MVK Poltár - VK Podlužianka Levice 3:0 ,3:0

18.03.2018 volejbalistky VK Podlužianka Levice odohrajú doma majstrovské zápasy, súperom im budú volejbalistky VK Kúpele Brusno.

Zápasy sa odohrajú v telocvični IV.ZŠ  o 10,hod.

Príďte naše volejbalistky povzbudiť!!!!!!!!

text: p. Demeterová

foto: p. Berkes

 

Mladšie žiačky VK Podlužianka odohrali 11.02.2018 v Žiari nad Hronom 2 majstrovské zápasy VIII. kola oblastných majstrovstiev Stred-Juh 

6-kový volejbal. Naše volejbalistky podali výborný výkon a vyhrali obidva zápasy. Tu sú výsledky:

MŠK Žiar nad Hronom A  -  VK Podlužianka Levice   0:3

MŠK Žiar nad Hronom A  -  VK Podlužianka Levice   2:3

Gratulujeme!!!!!

Dňa 18.02.2018 odohrajú v Poltári majstrovské zápasy volejbalistky VK Podlužianka  Levice M SR OS mladšie žiačky 4-kový volejbal- Juh proti MVK Poltár A a MVK Poltár B.

Text: p.Demeterová

 

 

Mladšie žiačky VK Podlužianka odohrali dňa 04.02.2018 zápasy 6-kového volejbalu stred, súperom im boli volejbalistky MŠK Žiar nad Hronom B.

Výsledky: VK Podlužianka Levice - MŠK Žiar nad Hronom B   0:3

                  VK Podlužianka Levice - MŠK Žiar nad Hronom B   0:3

Dňa 11.02.2018 odohrajú zápasy  v Žiari nad Hronom.

Text: p. Demeterová

 

Mladšie žiačky VK Podlužianka pod vedením trénerky Pavlíny Mikolajovej dňa 28.01.2018 začali druhú časť Oblastných majstrovstiev stred 6-kový volejbal. Naše volejbalistky hosťovali v Krupine proti mladším žiačkam TJ ŠK VK Krupina. Odohrali 2 majstrovské zápasy. Našim dievčatám sa darilo, podali skvelé výkony. Tu sú výsledky:

TJ ŠK VK Krupina- VK Podlužianka Levice 0:3

TJ ŠK VK Krupina- VK Podlužianka Levice 2:3

GRATULUJEME !!!!!!!!!

Dňa 04.02.2018 odohrajú naše dievčatá zápasy doma, súperom budú mladšie žiačky MŠK Žiar nad Hronom B. Začíname o 9 hod.

Prídte naše volejbalistky povzbudiť!!!!!!

 

V sobotu 20.01.2018 sa konal Volejbalový TURNAJ mladších žiačok v telocvični ZŠ Pri Podlužianke. Organizátor turnaja, VK Podlužianka, privítal na domácej pôde družstvá TJ ŠK VK Krupina, MŠK Žiar nad Hronom, Volleybal Academy Žilina.

Družstvá si zmerali sily každý s každým. Výsledky zápasov:

VK Podlužianka Levice  -  TJ ŠK VK Krupina             2:0  (25:02, 26:24)

Volleybal Academy Žilina - MŠK Žiar nad Hronom     0:2  (21:25,13:25)

VK Podlužianka Levice   - Volleybal Academy Žilina  2:0  (25:12, 25:19)

MŠK Žiar nad Hronom  - TJ ŠK VK Krupina                2:0  (25:11, 25:14)

TJ ŠK VK Krupina        - Volleybal Academy Žilina      0:2  (20:25, 18:25)

MŠK Žiar nad Hronom - VK Podlužianka Levice         1:2   (21:25, 25:13, 5:15)

Výsledky TURNAJA:

1. miesto VK Podlužianka  Levice

2. miesto MŠK Žiar nad Hronom

3. miesto Volleybal Academy Žilina

4. miesto TJ ŠK VK Krupina

Dievčatá VK Podlužianka pod vedením trénerky Pavlíny Mikulajovej podali výborný výkon. Ich hra bola zaujímavá, plná adrenalínu, bojovnosti a to sa odrazilo aj na výsledku.

Dievčatám srdečne blahoželáme.

Dňa 28.01.2018 hrajú dievčatá VK Podlužianka Levice majstrovský zápas 6-kový volejbal v Krupine. Držte im palce

Text : p. Demeterová                        

Foto: p .Berkes

 

Mladšie žiačky VK Podlužianka Levice sa dňa 13.01.2018 zúčastnili volejbalového turnaja starších žiačok v Žiline.Zúčastnilo sa ho 10 družstiev zo Slovenska aj z Čiech.Bojovalo sa v dvoch skupinách A a B.Naše dievčatá skončili na 9.mieste.Bola to pre nich dobrá skúsenosť.

text:p. Demeterová , Foto: p.Berkes

   

 

 

Mladšie žiačky VK Podlužianka Levice dňa 03.12.2017 odohrali v domácom prostredí zápasy M SR OS mladšie žiačky 4-kový volejbal.Súperom im boli volejbalistky TJŠK VK Krupina A a B.Naše dievčatá nastúpili  v družstvách A a B, darilo sa im, tu sú výsledky:

VK Podlužianka Levice A - TJŠK VK Krupina B  2:0                          VK Podlužianka Levice B - TJŠK VK Krupina B  2:0

VK Podlužianka Levice A - TJŠK VK Krupina A  2:0                          VK Podlužianka Levice B - TJŠK VK Krupina A  0:2

Zdroj: Demeterová

Foto: Berkes

 

Mladšie žiačky VK Podlužianka 12.11.2017ukočili prvú polovicu Majstrovských zápasov Slovenskej volejbalovej Federácie mladšie žiačky 6-kový volejbal,odohratím zápasov v Brusne proti ml.žiačkam VK Kúpelo Brusno.Naši volejbalistkám sa darilo a podali kvalitný výkon, čo sa odrazilo aj na výsledkoch obidvoch zápasov.Vyhrali !!!!!

1.Zápas VK Kúpele Brusno - VK Podlužianka Levice 0:3

2.Zápas VK Kúpele Brusno - VK Podlužianka Levice 0:3

Blahoželáme!!!!!!!!!!

03.12.2017 odohrajú doma zápasy M SR OS mladšie žiačky 4-kový volejbal juh proti TJŠK VK Krupina A a TJŠK VK Krupina B.

Prídte naše volejbalistky povzbudiť!!!

Zdroj: p .Demeterová , Foto: p.Berkes

 

 

Mladšie žiačky VK Podlužianka odohrali 05.11.2017 zápasy M SR OS mladšie žiačky 4-kový volejbal-juh.Dievčatá boli rozdelené do dvoch družstiev VK Podlužianka Levice A a VK Podlužianka Levice B.Súperom našich dievčat boli volejbalistky Slávia Zvolen C  a Slávia Zvolen D.

Výsledky zápasov: Slávia Zvolen C - VK Podlužianka A 0:2              Slávia Zvolen C - VK Podlužianka B 1:2

                               Slávia Zvolen D - VK Podlužianka A 2:0              Slávia Zvolen D - VK Podlužianka B 2:0

12.11.2017 dievčatá odohrajú MS 6-kový volejbal juh v Brusne ,súperom sú mladšie žiačky VK Kúpele Brusno. 

 

Mladšie žiačky VK Podlužianka LEVICE v nedeľu 29.10.2017 odohrali v domácom prostredí MS zápasy.Súperom našich dievčat,boli volejbalisky MVK Poltár.Slabší začiatok našich volejbalistiek sa odrazil i na výsledku 1.zápasu :VK Podlužianka Levice- MVK Poltár 2:3.V 2.zápase naše volejbalistky potvrdili svoje kvality a jednoznačne vyhrali. 2.zápas:VK Podlužianka Levice-MVK Poltár 3:0.Blahoželáme!!!!

5.11.2017 odohrajú vo Zvolene  zápasy naše volejbalistky M SR OS mladšie žiačky 4-kový volejbal juh.Súperom sú volejbalistky Slávia Zvolen.

Zdroj: p . Demeterová , Foto: p.Berkes

 

 

 

Družstvo mladších žiačok VK Podlužianka Levice tvoria dievčatá 4.ZŠ Levice a 1.ZŠ Levice, je to team dievčat, ktoré fungujú spolu už 3 roky, od septembra 2015. Začínali pod vedením trénera Tibora Štilla, ktorého asistentom bola Pavlína Mikulajová. Od jesene 2016 Pavlína Mikolajová vedie družstvo dievčat ako ich trénerka.

Popis k fotke:

Horný rad zľava:

Lucia Demeterová, Natália Krajčírová, Karin Némová, Daniela Vincúrová, Pavlína Mikolajová (trénerka), Emma Halabuková, Martina Birčáková, Daniela Kelemenová, Hana Cibulová

Dolný rad zľava:

Nina Havranová, Sofia Barbora Čengerová, Lucia Sedláková, Sabina Lörinczová, Vivien Poljaková

Zdroj: p. Demeterová, Foto: p. Berkes

 

Mladšie žiačky VK PODLUŽIANKA Levice v neďelu 22.10.2017 odohrali doma ďalšie MS zápasy.Ich súperom boli volejbalistky MŠK Žiar nad Hronom A. Zápsy boli veľmi zaujímavé, plné energie a adrenalínu čomu zodpovedajú výsledky.

1 zápas: VK Podlužianka- MŠK Žiar nad Hronom A   1:3

2 zápas :VK Podlužianka- MŠK Žiar nad Hronom A   2:3

 

29.10.2017 o 10 hod. odohrajú volejbalistky VK Podlužianka v domácom prostredí ich súperom budú volejbalistky MVK Poltár.

Príďte povzbudiť naše dievčatá!!!!!

   

Zdoj: p.Demeterová   Foto: p.Berkes

 

Mlačie žiačky VK PODLUŽIANKA v nedeľu 15.10 2017 cestovali do Žiaru nad Hronom. Súperom boli volejbalistky MŠK Žiar nad Hronom B. Našim dievčatám cudzie prostredie nesadlo a to sa odrazilo aj na výsledku. Obidva zápasy prehrali:

1. Zápas MŠK Žiar nad Hronom B - VK Podlužianka Levice 3:0

2. Zápas MŠK Žiar nad Hronom B - VK Podlužianka Levice 3:0

Další zápas hrajú dievčatá v domácom prostredí v nedeľu 22.10 2017, ich súperom budú volejbalistky MŠK Žiar nad Hronom A. Príďte ich povzbudiť.

Zdroj: p.Demeterová   Foto: p.Berkes

 

 

 

Dievčatá VK Podlužianka v neďelu 08.10.2017 začali volejbalovú sezonu. Odohrali prvé zápasy Oblastné Majstrovstvo-Stred mladšie žiačky 6-kový volejbal-juh. Súperom dievčat VK Podlužianka bolo družstvo TJ ŠK VK Krupina. Dievčatá svoje súperky zdolali v dvoch zápasoch. Vyhrali za stavu: 1. zápas 3:2, 2. zápas 3:0. Blahoželáme!!!!!

15.102017 dievčatá odohrajú zápasy v Žiari nad/Hronom.

 

 

Novinky

Kontakt

  • Základná škola Pri Podlužianke 6, Levice
    Pri Podlužianke 6, 93401 Levice
  • sekretariát: 036/ 6305 261

    školská jedáleň: 036/ 6312 692

    fax: 036/ 6305 261

Fotogaléria