Naše volejbalistky

V sobotu 3.11.2018 volejbalistky VK Podlužianka staršie žiačky privítali na domácej pôde hráčky z Banskej Bystrice. Naše volejbalistky pod vedením svojej trénerky Pavlíny Števárovej podali super výkon a v obidvoch zápasoch zvíťazili 3:0 a 3:0. Dievčatá bojujú, aby postúpili vyššie.Zápasy odohrali: Cibulová, Demeterová, Fabianová, Halabuková, Kelemenová,Krajčírová, Lörinczová, Némová, Poljaková.

Gratulujeme!!!!!!

Najbližšie stretnutie dievčatá odohrajú v domácom prostredí v hale T18, dňa 18.11.2018 o 9:00 hod.Súperom im budú volejbalistky z Rimavskej Soboty.

Text: p.Demeterová, Foto: p.Berkes

Dňa 20.10.2018 sa uskutočnilo II. kolo majstrovských zápasov starších žiačok. Naše volejbalistky pod vedením trénerky Pauliny Števárovej odcestovali do Prievidze. Dievčatá nesklamali, podali slušný výkon, mali krásne podania. V obidvoch zápasoch zvíťazili 3:0, 3:0.

Nastúpili: Demeterová, Fabianová, Halabuková, Havranová, Kelemenová, Krajčírová, Lörinczová, Némová, Poljaková.

Blahoželáme!!!

Najbližšie stretnutie naše volejbalistky čaká na domácej pôde 3.11.2018 o 9:00 hod v hale T-18 v Leviciach. Dievčatá nastúpia proti súperkám z Banskej Bystrice. Srdečne Vás pozývame!

Text: p. Demeterová

Foto: p. Berkes

Prvé kolo súťaže dopadlo úspešne! Dňa 13.10.2018 staršie žiačky VK Podlužianka na domácej pôde v hale T18 privítali volejbalistky z MŠK Žiar nad Hronom B. Naše volejbalistky pod vedením svojej trénerky Pavlíny Števárovej podali slušný výkon. Diváci si vychutnali krásne volejbalové okamihy. Naše volejbalistky zvíťazili v oboch zápasoch 3:0. Trénerka bola s hrou dievčat spokojná, za čo ich pochválila a vyzdvihla ich zodpovedný prístup k obom zápasom.

Hrali: Demeterová, Halabuková, Kelemenová, Krajčírová, Lörinczová, Némová

Najbližší majstrovský zápas odohrajú staršie žiačky VK Podlužianka 20.10.2018 v Prievidzi. Držíme palce!!!!