Navigácia

PartneriKto chce byť vpredu, musí byť schopný učiť sa vo vysokom tempe, následne robiť racionálne rozhodnutia  a nájsť vždy tie najlepšie inovatívne riešenia. Na to je potrebný skutočne efektívny systém učenia, ktorý zabezpečí každému jednotlivcovi prijímať informácie v takej forme, aká je pre neho najvhodnejšia. Pritom  nesmieme zabúdať, že len vedomosti s ušľachtilými citmi vytvárajú múdrosť. Múdrosť - to sú vedomosti spojené s dobrotou srdca.

                                                                                                                                                 Mgr. Mária Čuková

Hlavnou prioritou našej školy je vytváranie vhodných podmienok pre žiakov, ktorí majú záujem neustále prehlbovať svoje vedomosti a zručnosti. Tie potom úspešne preukazujú v rôznych súťažiach a olympiádach, ktoré sú vyhlasované ministerstvom školstva či realizované prostredníctvom rôznych projektov. Minulý školský rok 2017/2018 bol pre nás opäť mimoriadne úspešný. Naši žiaci dosiahli výrazné  úspechy v predmetových olympiádach, vedomostných a umeleckých súťažiach v okresných, krajských i celoslovenských kolách. A preto nás veľmi teší, že sa naša škola podľa hodnotenia  Obvodného úradu v Nitre – odbor školstva už piatykrát po sebe umiestnila na 1. mieste spomedzi 322 základných škôl v Nitrianskom kraji. Za tento krásny úspech škola získala víťazný pohár a diplom.  Veľká vďaka patrí nielen žiakom, ktorí svojimi úspechmi reprezentujú našu školu i mesto, ale aj pedagógom, ktorí svojim zverencom odovzdávajú cenné vedomosti, častokrát aj nad rámec svojich povinností.

Veríme, že aj tento školský rok budú mať naši žiaci chuť a snahu rozvíjať a obohacovať svoje vedomosti  a úspešne reprezentovať našu školu i mesto!

 

 

Mapa

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek dotazy ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte prosím
* takto označené polia sú povinné

Štvrtok 17. 1. 2019

Počet návštev: 3122799

Novinky

Kontakt

  • Základná škola Pri Podlužianke 6, Levice
    Pri Podlužianke 6, 93401 Levice
  • sekretariát: 036/ 6305 261

    školská jedáleň: 036/ 6312 692

    fax: 036/ 6305 261

Fotogaléria